O nas

Doświadczenie od 1989 roku

Firma PHU NEUMANN powstała w 1990r. Od początku istnienia firmy podstawowym założeniem była produkcja wyrobów wysokiej jakości.

Bardzo szybko zostało to docenione przez naszych klientów, których stale przybywa. Zdobyte doświadczenie i kapitał pozwoliły na stworzenie nowoczesnej firmy spełniającej standardy Unii Europejskiej tj. przyjaznej pracownikom i środowisku, z nowoczesnym parkiem maszynowym, stale doskonalącą się załogą, ukierunkowanej na potrzeby klienta.

onas123

Aby sprostać wymogom dzisiejszego rynku firma systematycznie wprowadza nowe modele i wzory wyrobów, nie zapominając o podstawowym założeniu tj. wysokiej jakości produktów. Cały proces produkcyjny począwszy od pozyskania drewna poprzez jego selekcję, suszenie, obróbkę aż do uzyskania gotowego wyrobu w postaci krzesła odbywa się w naszej firmie. Dzięki temu produkujemy wyroby katalogowe jak i realizujemy indywidualne zamówienia wg wzoru klienta.

Inwestycje

Aby sprostać wysokiej, jakości wykonywanych przez nas mebli, firma nasza w roku 2012 rozpoczyna inwestycje polegającą na zakupie 19 nowych obrabiarek.

onas2

Są to jedne z najnowocześniejszych tej klasy maszyn w Polsce. Po zakończeniu tej inwestycji współfinansowanej w    50 % ze środków Unii Europejskiej, a wartej 180.000 Euro firma nasza zyska znacznie większe możliwości produkcyjne, ale również usługowe ze względu na obrabiarki, które nie są maszynami do wyspecjalizowanej produkcji, ale do bardzo szerokiego zastosowania, co umożliwi nam jak do tej pory wykonywanie indywidualnych projektów takich jak wyposażenia restauracji, biur i mieszkań prywatnych, co czyniliśmy przez długi okres naszej działalności. Po zakończeniu inwestycji związanej z zakupem maszyn, firma nasza w roku 2014 rozpocznie inwestycję związaną z budową nowego obiektu to jest nowoczesnej hali produkcyjnej o powierzchni 1200 m2 pod jednym dachem, co znacznie zwiększy komfort pracy jak i bezpieczeństwo BHP.

Zobacz jak pracujemy

Ten post dostępny jest także w języku: EN, RU